Działania

Finał Szlachetnej Paczki w Radomiu odbył się w Zespole Szkół Ekonomicznych.

Tu swój magazyn miały dwa rejony Radom Glinice i Radom Śródmieście. Działało w nich ponad 50 wolontariuszy i dużo ludzi wspomagających, między innymi żołnierze z 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego.

Po raz trzeci nasz szkoła uczestniczyła w tej ogólnopolskiej akcji. W tym roku pięknie zaangażowali się nauczyciele, pracownicy administracji, uczniowie, ich rodzice oraz sponsorzy.

Wolontariusze  zbierali dary, pakowali prezenty, oklejali je serduszkami.

Przygotowaliśmy 27 paczek.

W sobotę rano 10 grudnia przekazaliśmy je wolontariuszce, która była odpowiedzialna za dostarczenie „Szlachetnej Paczki” rodzinie.
Udział w tym projekcie pozwala każdemu z nas odkryć , że dawanie napełnia nasze serca radością i miłością  oraz wyzwala w nas potrzebę pomagania każdemu, kto znalazł się w trudnej sytuacji.
Dziękujemy wszystkim za serce, za złożone dary, za zaangażowanie w przygotowanie  tegorocznej paczki.

Od lewej: Ewa Majcher, Elżbieta Skierska-Markowicz, Urszula Celi, wolontariuszka rodziny - p. Ewa