Działania

Składamy serdecznie podziękowania wszystkim uczestnikom akcji "Uczeń - uczniowi" za wielkie, otwarte na potrzeby innych serce, wrażliwość i chęć niesienia pomocy.

Uczniowie szkoły imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu już po raz siódmy wzięli udział w akcji, wywołując uśmiech na twarzach wielu rówieśników.
Dzięki Wam, Wasi rówieśnicy otrzymali przybory szkolne, wśród których znalazły się między innymi następujące przedmioty:
198 zeszytów,
319 kredek,
74 długopisy,
90 ołówków,
44 bloki,
114 mazaków,
oraz inne przydatne w szkole przybory takie jak strugaczki, pędzle, kleje, linijki, farby, teczki i plastelina.

Motto naszej akcji okazało się Wam bliskie:
Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest,
nie przez to co ma,
lecz przez to czym dzieli się z innymi.

Dziękujemy raz jeszcze i już zapraszamy do udziału w akcji ponownie, we wrześniu 2017 roku :-)

Koordynatorki akcji:

Agata Kwiecień-Żyła
Renata Pierzchalska
Dobro które Ty dajesz, zawsze wraca do Ciebie podwójnie!