Działania

7 grudnia w piątek wolontariusze ze Szkolnego Koła Caritas z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności - "Tak pomagam".

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Mikołajowi Zawadzkiemu, Julii Łukomskiej, Kindze Zagdan, Nikoli Ulewińskiej, p. Katarzynie Pożyczce, p. Elżbiecie Skierskiej – Markowicz, wszystkim Darczyńcom oraz Personelowi marketu Carrefour w Galerii Słonecznej za otwarte serce na potrzeby drugiego człowieka.
„Caritas” Diecezji Radomskiej

PODZIĘKOWANIE

Nasz najmłodszy wolontariusz – Grzegorz Galiński uczeń klasy II b podczas Świątecznej Zbiórki Żywności

w markecie Lidl rozdawał ulotki i zachęcał klientów do dzielenia się żywnością z potrzebującymi.
Gratulujemy i dziękujemy Grzesiowi za dzielną postawę.