Działania

W niedzielę 24 czerwca 2018 r. od godz. 9:00 u zbiegu ulic: Zbrowskiego

i Żeromskiego, pomimo wakacji, byliśmy zwarci i gotowi, by swoim dopingiem wspierać wszystkich biegaczy  6. Półmaratonu Radomskiego Czerwca '76. od pierwszego aż do ostatniego zawodnika.

Obfite opady deszczu nie zniechęciły nas, aby z wielką energią kibicować wszystkim zawodnikom. Biegnący dziękowali nam uśmiechem, przybiciem piątki, gestem uniesionego kciuka za brawurowy doping.
Jak zawsze organizatorzy Półmaratonu Radomskiego Czerwca - Stowarzyszenie „Biegiem Radom!”-  przekazali nam drobne upominki.

Bardzo dziękujemy wolontariuszom – uczniom kl. IV, V, Vi i VII,
którzy pomimo rozpoczętych  wakacji znaleźli czas, by kibicować biegaczom
6 Półmaratonu Radomskiego Czerwca,  który jest wyrażeniem wdzięczności i pamięci o wydarzeniach robotniczego protestu czerwca 1976 r.
Opiekunki: Elżbieta Skierska-Markowicz i Ewa Majcher
Uczniowie klasy 5d wraz z p. Marzeną Wasilewską, jako wychowawczynią i członkiem Stowarzyszenia Biegiem Radom!, byli odpowiedzialni za punkt nawadniający na 18 km, na którym również kibicowali.