Działania

Ponad milion dzieci w Afryce cierpi z powodu niedożywienia. Uczniowie z klasy VI b wyszli z inicjatywą pomocy tym, których dotknął głód.

Społeczność naszej szkoły okazała wielkie wsparcie angażując się w  akcję  i biorąc udział w kiermaszu charytatywnym, który odbył się 9 czerwca w naszej szkole.

Udało nam się zebrać.
590 zł 12 gr.

Wszystkie zebrane pieniądze zostały wpłacone na konto UNICEF.
Szczególne podziękowania należą się: Dawidowi Kopyckiemu, Ani Adach, Sarze Kwiatkowskiej, Oli Kępczyńskiej, Karolinie Kempińskiej oraz Bartkowi Nawrotowi za pomysł i pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia.
Opiekun i współorganizator akcji: Katarzyna Karolik-Ruta