Działania

kibicują biegaczom Półmaratonu  Radomskiego Czerwca'76

V Półmaraton Radomskiego Czerwca, odbył się w 41. rocznicę Radomskiego Protestu Robotniczego Czerwiec ’76.
25 czerwca 2017 r. od godz. 10:00 u zbiegu ulic: Zbrowskiego i Żeromskiego, pomimo  wakacji, jak co roku byliśmy zwarci i gotowi, by swoim dopingiem wspierać biegaczy.

Nasz głośny doping towarzyszył wszystkim zawodnikom (od pierwszego aż do ostatniego).

Biegnący dziękowali nam uśmiechem, przybiciem piątki, gestem uniesionego kciuka za brawurowy doping.

Zasłużony odpoczynek i poczęstunek.
 Do zobaczenia za rok !!!

Bardzo dziękujemy wolontariuszom:
Kindze Zagdan, Ani Krawczyk, Izabeli Dobosz, Natalii Chojnackiej, Lenie Mędrzeckiej, Malwinie Ogorzałek, Julii Łukomskiej, Zuzannie Jędrzejewskiej, Hubertowi Gadalskiemu, którzy pomimo rozpoczętych  wakacji znaleźli czas, by kibicować biegaczom 5 Półmaratonu Radomskiego Czerwca,  który jest wyrażeniem wdzięczności i pamięci o wydarzeniach robotniczego protestu czerwca 1976 r.
Opiekunki: Elżbieta Skierska-Markowicz i Ewa Majcher
Przekazujemy również  fragment  treści  SMS- a  od organizatorów półmaratonu
W imieniu swoim i organizatorów V Półmaratonu  Radomskiego Czerwca ’76  chciałbym serdecznie podziękować za udział, za doping, za Państwa obecność,
za atmosferę, którą tworzyły dzieci i młodzież.
Doping był super i wychwalany przez wszystkich uczestników, nadał kolorytu imprezie.
Proszę przekazać nasze podziękowania dzieciom, młodzieży, rodzicom.
Wielkie dzięki.
 Podpisał Jarek Wojtuniak.