Sukcesy uczniów

Z radością i dumą informujemy, że Maciej Popławski – uczeń klasy 2c zdobył III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Astronomicznym „SKARBY WSZECHŚWIATA W MOJEJ GŁOWIE” zorganizowanym przez Astrobazę i PSP nr 17.

Celem konkursu była popularyzacja wiedzy z zakresu astronomii oraz inspiracja do własnych obserwacji nieba.
Praca Maćka została doceniona za wysoki poziom artystyczny pod względem zastosowanej techniki i interpretację tematu.

Nagrody wręczali:
Wiceprezydent Radomia Karol Semik,
Astrofizyk, prof. Jan Piotr Lasota – Hirszowicz
Dyrektor PSP 17 p. Marek Lipiec.