Sukcesy uczniów

07.06.2017 roku odbył się w naszej szkole V Międzyszkolny Turniej „Matematyczne Potyczki”.

Wzięły w nim udział 4-osobowe zespoły uczniów klas trzecich z 6 szkół: PSP nr 3, PSP nr 5, PSP nr 21, PSP nr 28, Zespół Szkół Muzycznych, PSP nr 33.
Sudoku, bajka matematyczna, rebusy, labirynty, zadanie tekstowe, obliczenia w języku angielskim – to zadania (konkurencje) przed którymi stanęli reprezentanci szkół.
Dzieci świetnie się bawiły rozwiązując postawione przed nimi problemy matematyczne. Wspierały się, podejmowały wspólne decyzje w pracy grupowej. Wykazały się wysokim poziomem kompetencji matematycznej, o czym świadczą wyniki turnieju:
I miejsce: PSP nr 3, PSP nr 5, PSP nr 33
II miejsce: PSP nr 28
III miejsce: PSP nr 21, Zespół Szkół Muzycznych
Wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom serdecznie gratulujemy.
Dzięki sponsorom: p. Markowi Bal – firma Kratki, PKO BP II Oddział Radom, Auchan – dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody, a Cukierni „Mak” - słodki poczęstunek.
Patronat honorowy nad konkursem objął Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.
Organizatorki konkursu: Joanna Dziwirek, Anna Franaszczyk, Edyta Gutowska, Agnieszka Kutkowska, Ilona Ślusarczuk.

Patronat medialny:

Radio "Plus" - relacja kliknij tu