Sukcesy uczniów

Wiemy już, kto w „33” wierzy w swoje umiejętności ortograficzne, zna zasady pisowni polskiej i przejawia troskę o kulturę słowa pisanego!

Po trzech etapach  ortograficznych zmagań w FINALE XV Regionalnego Konkursu Ortograficznego wyróżnienie i zaszczytny tytuł finalistki zdobyła uczennica klasy 6a - Aleksandra Siczek.
W dniu 5 czerwca 2017 roku podczas uroczystego podsumowania radomskich zawodów i konkursów organizowanych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Resursie Obywatelskiej Ola otrzymała nagrodę i dyplom finalisty Regionalnego Konkursu Ortograficznego.
Serdecznie gratulujemy! 

Edyta Okomska