Sukcesy uczniów

Nasi uczniowie uczestniczyli w XV Turnieju Piłki Nożnej „Jedlnia Cup” klas IV o Puchar Starosty Radomskiego, który odbył się w ZSO w Jedlni Letnisko.

Celem zawodów była popularyzacja piłki nożnej w środowisku wiejskim, rozwój aktywności ruchowej wśród dzieci i młodzieży oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

W zawodach brało udział dziewięć szkół z powiatu radomskiego. Po jednostronnym pojedynku w meczu o trzecie miejsce nasz zespół pokonał swoich rówieśników z Jedlni Letnisko 5 – 0. Królem strzelców turnieju z dorobkiem 9 bramek został Aleksander Zawal, uczeń klasy IVd. Szkoły biorące udział w zawodach otrzymały puchary za miejsce I - III, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników.
Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
• Gregorek Ilian           3b
• Kopycki Wiktor          3b