Sukcesy uczniów

Uczniowie z 26 szkół podstawowych z całej Polski wzięli udział w IV Ogólnopolskim i VI Międzyszkolnym Konkursie Dla Młodych Twórców Kardynał Stefan Wyszyński - patron ważnych spraw organizowanych przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 31 w Radomiu.

Konkurs zgromadził rekordową liczbę uczestników. Do rywalizacji stanęli uczniowie z 26 szkół, z czego ponad 250 przygotowało prace plastyczne, a prawie 40 chwaliło się umiejętnościami literackimi. Zainteresowaniem cieszył się również drużynowy turniej wiedzy, w którym udział wzięło 9 ekip. Udział w imprezie wzięli uczniowie m.in z Wrocławia, Warszawy czy Chełma oraz reprezentanci kilku szkół z Radomia. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział we wszystkich formach konkursu. Do konkursu, uczniów naszej szkoły przygotowała pani Magdalena Malicka.
Oto oni:
Aleksander Koźmiński- klasa II f- wyróżnienie w konkursie plastycznym;

Łukasz Krzemiński - klasa VI b- II miejsce w konkursie literackim;

oraz Julia Kusińska, Mateusz Małek i Łukasz Krzemiński - klasa VI b- wyróżnienie w drużynowym konkursie z wiedzy o życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!