Sukcesy uczniów

19.05.2017r. zespół RYTM zdobył pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej zorganizowanym przez PSP nr 15 w Radomiu.

Skład zespołu: z oddz. 01 - Oliwia Nowak, Zuzanna Zajączkowska, Mateusz Osiej, Alexander Figura, z oddz.02 - Blanka Stefan, Paulina Nienartowicz, Dawid Solecki, Natasza Grzegorzewska, Jakub Mazur, z oddz. 03 - Paweł Chała, Iwo Koczorowski.

Wyróżnienie w konkursie zdobyła uczennica kl. 2g - Lena Jaworska.

Uczestniczący również w tym konkursie zespół MODERATO w składzie: Aleksandra Kępczyńska, Patrycja Baran, Maja Machnio, Aleksandra Pańczak, Karolina Stysiak, Sandra Pająk, Hubert Gawrjołek, zajął miejsce trzecie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowały: Ewa Żaczek, Lidia Ferensztajn, Halina Janeczek,Alicja Rutkowska.