Sukcesy uczniów

W dniu 17 marca 2017 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu odbył się XIV Diecezjalny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej "Kocham moją Ojczyznę".

W etapie Regionalnym wzięło udział około 200 uczestników w różnych kategoriach wiekowych.
W Konkursie Recytatorskim:
I miejsce zdobył Mikołaj Tkaczyk
III miejsce Bartosz Łyczak
W Konkursie Pieśni Patriotycznej w kategorii zespoły:
I miejsce zajął zespół małe "Moderato" w skład którego wchodzą dzieci z oddziałów zerowych: Oliwia Nowak, Zuzanna Zajączkowska, Kuba Sidor, Oskar Kobyłka, Blanka Stefan, Paulina Nienartowicz, Natasza Grzegorzewska, Dawid Solecki, Paweł Chała, Iwo Koczorowski.
II miejsce zajął zespół "Moderato" w składzie: Aleksandra Pańczak, Karolina Stysiak, Maja Machnio, Aleksandra Kępczyńska, Hubert Gawrjołek, Sandra Pająk.
Wyróżnienie zdobył zespół "Gama" w składzie: Lena Jaworska, Julia Cieślak, Anastazja Palińska.
Laureaci pierwszych miejsc zostali nominowani do drugiego etapu, który odbędzie się w Opocznie.
Uczniów przygotowali: Ewa Żaczek, Halina Janeczek, Lidia Ferensztajn, Alicja Rutkowska.