Sukcesy uczniów

JEDYNY w Radomiu!

Adam Glita – uczeń klasy VIa został finalistą Przedmiotowego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych miniLOGIA 15 Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Finał konkursu odbył się 8 marca 2017r. w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.
Uczeń w mistrzowski sposób wykonał zadania w programie Logomocja we wszystkich trzech etapach:
I etap – 100% poprawnych rozwiązań
II etap – 93%
III etap – 70%
Gratulujemy ogromnego sukcesu, życzymy powodzenia i dalszego rozwoju w programowaniu.

Sukces ucznia zauważył i docenił również dyrektor naszej szkoły p. Andrzej Tomczyk. Do gratulacji dołączył specjalny prezent - smartwatch.