Sukcesy uczniów

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 6A naszej szkoły Aleksandra Siczek w listopadzie 2016 roku przystąpiła do egzaminu z języka angielskiego PTE Young Learners Springboard, organizowanym przez Pearson.

Dzięki swoim ogromnym umiejętnościom językowym Ola uzyskała bardzo wysoki wynik z tego egzaminu i została uhonorowana w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie dyplomem i Medalem PTE Young Learners Springboard.
Serdecznie gratulujemy Oli tego osiągnięcia oraz wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego a także życzymy dalszych sukcesów w przyszłości.