Sukcesy uczniów

W dniu 31 stycznia 2016r. w PSP nr 23 w Radomiu odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

Uczestniczył w nim zespół Moderato składający się z dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczennic z klas V i VI naszej szkoły. Za zdobycie pierwszego miejsca w konkursie zespół Moderato otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom uznania, a poszczególni członkowie drobne upominki. Dzieci do konkursu przygotowały panie: Ewa Żaczek, Lidia Ferensztajn, Halina Janeczek.
Udział w konkursie wzięły także uczennice z klasy 2g przygotowane przez panią Alicję Rutkowską.