Sukcesy uczniów

Kolejny raz uczniowie klas młodszych z naszej szkoły wzięli udział  w Międzyszkolnym Konkursie „Przygoda Misia zawarta w komiksie” organizowanym przez PSP nr 25 w Radomiu z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Zadaniem konkursowym było wykonanie komiksu, którego bohaterem był oczywiście miś.
Uczniowie z klasy 2a i 3a: Paulina Maj, Maja Potrząsaj, Krystian Tomczyk, Zuzanna Tomaszewska, Klaudia Włoskowicz, Michalina Kuna, Oliwia Latała
i Alicja Dziuk wykonali wspaniałe komiksy, w których misie przeżywały cudowne przygody. Spośród wielu prac jury konkursu wybrało i nagrodziło te, które były najciekawsze, samodzielne i „najsłodsze”.
W gronie laureatów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły: Maja Potrząsaj
z klasy 2a – II miejsce i Michalina Kuna z klasy 3a – III miejsce.
GRATULUJEMY!
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.
Pewnie za rok uczniowie naszej szkoły znów wezmą udział w konkursie, bo „dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”.
Opiekunowie Ewa Guga i Edyta Gutowska