Sukcesy uczniów

W dniu 18 grudnia 2016 r. odbył się Konkurs na najładniej ubraną choinkę. Nasza szkoła zajęła w nim I miejsce ex aequo z PSP 4. Dziękujemy Jury za docenienie naszego drzewka.

W ubieraniu i prezentowaniu choinki brała udział grupa uczennic klasy 6b ubranych w stroje ludowe. Opiekę nad nimi sprawowali: p. Agata Zając, p. Tadeusz Kilijanek i p. vicedyrektor Anna Franus.

W przygotowaniu ozdób choinkowych przez uczniów pomocą służyli im nauczyciele: p. Ewa Żaczek, p. Agata Zając, p. Urszula Celi, p. Anna Franaszczyk, p. Anna Wróbel i p. Tadeusz Kilijanek
Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego zwycięstwa wykonując lub zawieszając ozdoby na choince.