Sukcesy uczniów

10 października 2016 r. w Domu Kultury Borki przy ul. Suchej odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej dla szkół podstawowych pod hasłem „Śpiewamy na ludowo”.

Celem konkursu było rozpowszechnianie kultury ludowej.

Naszą szkołę w kategorii soliści reprezentowała Lena Jaworska-uczennica klasy 2g-zdobyła I miejsce.

W kategorii II zespoły – zespół „Rytm” z naszej szkoły w składzie: Anastazja Palińska, Błażej Płaskociński, Nadia Koczorowska, Bartosz Łyczak, Nadia Jagieła, Julia Cieślak, Mikołaj Tkaczyk zdobyli II miejsce.

W kategorii 2 soliści-Weronika Rojek zdobyła III miejsce.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Alicja Rutkowska, Ewa Żaczek. Życzymy uczniom dalszych sukcesów.

Alicja Rutkowska