Sukcesy uczniów

„Let It Snow!” to przepiękny utwór śpiewany przez takich wykonawców jak Frank Sinatra, Dean Martin czy Rod Stewart.

Uczennica naszej szkoły, Weronika Rojek, akompaniując sobie na flecie, swoją interpretacją tego przeboju zachwyciła publiczność VI edycji konkursu kolęd angielskich dla uczniów pierwszego i drugiego etapu edukacyjnego organizowanego przez PSP nr 7 pod patronatem Szkoły Języka Angielskiego City College. W konkursie brali udział uczniowie 10 radomskich szkół. Serdecznie gratulujemy udanych występów naszym reprezentantkom – Wiktorii Górnik i Aleksandrze Siczek, a Weronice gratulujemy sukcesu - zdobyła II miejsce! A na nadchodzący świąteczny czas życzymy wszystkim – let it snow…..
Opiekun uczestników konkursu – Agata Kwiecień-Żyła.