Sukcesy uczniów

W dniu 27 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 31 w Radomiu odbył się finał VI Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński- patron ważnych spraw”.

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt.: „Tak chronimy środowisko.” Do organizatora nadeszło ponad 178 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi., w tym 22 prace z naszej szkoły.


Laureatami zostali:
1. Anna Wróblewska z kl. 2 a – I miejsce
2. Maciej Młynarczyk z kl. 2 a – III miejsce
3. Wójtowicz Mikołaj z kl. 2 a – wyróżnienie


Wszyscy uczniowie, którzy przygotowali prace na Konkurs dostali pamiątkowe dyplomy.


Nasza szkoła reprezentowana była również przez 3-osobową drużynę w składzie: Błażej Borodziuk, Mikołaj Korcz i Kacper Załęski z kl. 4e w quizie z wiedzy o życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Drużyną opiekowała się i przygotowywała pani Magdalena Malicka.

 

Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Ostatecznie, nasza drużyna otrzymała wyróżnienie. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów i uczestników konkursu.

 

Podziękowania należą się również wychowawcom oraz rodzicom, którzy odpowiednio ukierunkowali swoich wychowanków i pomogli im osiągnąć sukces.

 

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62