Sukcesy uczniów

06 kwietnia 2019 roku w PSP nr 3 w Radomiu odbył się XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Spotkania z poezją i prozą dziecięcą’’.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Woźniak, Aleksandra Stępień i Rafał Jarosz.
Występ naszych uczniów został wysoko oceniony przez jury w skład którego wchodzili aktorzy Teatru Powszechnego pani Aleksandra Bogulewska, Wojciech Ługowski oraz pani Małgorzata Paź- nauczycielka z PSP nr 4.

Z przyjemnością informujemy, że uczennica z klasy 3a Aleksandra Woźniak zdobyła I miejsce, Rafał Jarosz z klasy 1b- III miejsce, Aleksandra Stępień z klasy 2c otrzymała wyróżnienie.

Aleksandra Woźniak będzie reprezentowała naszą szkołę w konkursie regionalnym, który odbędzie się 18 maja 2019 roku w Teatrze Powszechnym w Radomiu.