Sukcesy uczniów

Miło nam poinformować, że Natalia Gogacz - ucz. kl. 6d naszej szkoły zdobyła wyróżnienie w XVI edycji konkursu ekologicznego: "Bądź świadomy, walcz ze smogiem", którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

W konkursie tym wzięło udział ponad 1300 uczniów z 450 mazowieckich szkół. Przygotowując pracę w swojej kategorii wiekowej Natalka uwzględniła zarówno problemy ekologiczne związane z zanieczyszczeniem powietrza jak i jego skutki.
Uczennicę przygotowała do konkursu p. Ewa Gogół.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.