Sukcesy uczniów

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała zaszczytny tytuł Badacza Danych Osobowych w ramach Programu Sprawnościowego realizowanego podczas VIII edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Twoje dane – twoja sprawa” w roku szkolnym 2017/2018.

Pośród uczniów zaangażowanych w upowszechnianie wiedzy na temat ochrony danych osobowych i prawa do prywatności wśród uczniów, rodziców i społeczności lokalnej wg opracowanego harmonogramu działań wyróżnił się Jan Wojcieszek

z kl. 7a, który został uhonorowany tytułem i medalem Młodego Inspektora UODO. Dziękujemy uczniom zaangażowanym w realizację Programu oraz nauczycielom: p. Annie Barszcz, p. Dorocie Soból, p. Iwonie Streicher, p. Annie Barańskiej, p. Małgorzacie Moczydłowskiej oraz opiekunkom SU: p. Renacie Pierzchalskiej i p. Anecie Zakrzewskiej za współpracę.

Koordynatorki:

Wioletta Prawda - Kwiędacz