Sukcesy uczniów

W dniu 16 maja 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii”.

W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas trzecich. Celem konkursu było doskonalenie znajomości stosowania zasad ortograficznych, wyrabianie czujności ortograficznej oraz wdrażanie do „zdrowej” rywalizacji. Uczniowie pisali dyktando

z licznymi trudnościami ortograficznymi oraz uzupełniali tekst z lukami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe. Tytuł „Małego Mistrza Ortografii” i I miejsce w konkursie szkolnym zdobył Aleksander Banasik uczeń klasy III c, na II miejscu byli: Julia Lesiak - uczennica klasy III f i Michał Żarłok - uczeń klasy III e.

Julia Lesiak i Michał Żarłok reprezentowali naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1. Laureatem tego konkursu został Michał Żarłok z III e, zwycięzca I miejsca otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę książkową.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Organizatorkami konkursu szkolnego były: p. Dorota Fereniec, p. Iwona Plewińska i p. Renata Tamborek.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62