Sukcesy uczniów

Po dwóch etapach zmagań do FINAŁU Regionalnego Konkursu Czytelniczego

w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej zakwalifikowało się dwoje uczniów naszej szkoły.

W kategorii klas 4-6 w konkursie Kocham czytać Maciej Stępień, uczeń klasy 4d zaprezentował powieść fantastyczną pt. Skrzynia władcy piorunów.
Zaś w kategorii klas VII i klas gimnazjalnych w konkursie Czytanie jest podróżą powieść Brandona Mulla pt. Pięć królestw. Tom 1. Łupieżcy niebios zaprezentowała Sabina Kluczny, uczennica klasy 7a. Rola przewodnika biura turystycznego zapewniła jej II miejsce.
W dniu 28 maja 2018 roku w Resursie Obywatelskiej podczas uroczystego podsumowania radomskich zawodów i konkursów organizowanych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Sabina Kluczny odebrała nagrodę i dyplom laureata Regionalnego Konkursu Czytelniczego Czytanie jest podróżą.
Serdecznie gratulujemy!

op. Edyta Okomska