Sukcesy uczniów

W dniu 28 maja 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 31 w Radomiu odbył się finał V Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Twórców „Kardynał Stefan Wyszyński- patron ważnych spraw.”

Konkursowi towarzyszyły słowa Kardynała: „pamięć o tych, co oddali życie za ojczyznę, jest nakazem wdzięczności, bo może przez ich ofiarę i życie my żyjemy”. W ten symboliczny sposób organizator konkursu chciał włączyć do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt.: „Jestem Polakiem.” Do organizatora nadeszło ponad 160 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Pani Anna Sobstyl, która zajmowała się propagowaniem konkursu w  klasach I-III, dostarczyła 20 prac, spośród których aż 5 zostało nagrodzonych. Wśród laureatów znaleźli się:
1. II miejsce- Anastazja Palińska z kl. III
2. II miejsce- Martyna Rzepkowska z kl. I
3. III miejsce- Nikola Krzyżyk z kl. II
4. Wyróżnienie- Damian Budziński z kl. III
5. Wyróżnienie- Wiktoria Różańska z kl. III
Nasza szkoła reprezentowana była również przez 3-osobową drużynę w składzie: Jagoda Jaśkiewicz z kl. 6 c, Mateusz Nowacki z kl. 6 b oraz Wiktoria Sikora z kl. 7 b w quizie  z wiedzy o życiu i działalności Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Drużyną opiekowała się i przygotowywała pani Magdalena Malicka. Rywalizacja była zacięta i wyrównana. Ostatecznie, nasza drużyna otrzymała wyróżnienie. Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów i uczestników konkursu. Podziękowania należą się również wychowawcom oraz rodzicom, którzy odpowiednio ukierunkowali swoich wychowanków i pomogli im osiągnąć sukces.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62