Sukcesy uczniów

Nasze uczennice: Kira Litwinowa z klasy 6B i Alicja Romanowska z klasy 7C zajęły pierwsze miejsce w IX Konkursie Regionalnym organizowanym przez PSP nr 5. Organizatorzy przygotowali pięć konkursowych konkurencji. W czterech nasze uczennice wykazały się wiedzą dotyczącą historii Radomia od czasów powstania styczniowego do końca II wojny światowej oraz znajomością znanych Radomian, natomiast w ostatniej musiały wykonać biało-czerwoną kokardę narodową. Jury brało pod uwagę poprawność wykonania, z czym nasze uczennice bardzo dobrze sobie poradziły.
Organizatorzy ogłosili również wyniki konkursu plastycznego. Oliwia Sałacińska z klasy 6A zajęła III miejsce, wyróżnienie otrzymała Bianka Lankiewicz z klasy 5C.
Przygotowanie do konkursu: pani Urszula Celi.