Sukcesy uczniów

Uczniowie klas IV - VII naszej szkoły chętnie przyłączyli się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, biorąc udział w Międzyszkolnym Konkursie plastyczno – graficznym „BEZPIECZNY INTERNET – BEZPIECZNY JA”, organizowanym przez PSP nr 6 w Radomiu.

Zadaniem uczniów było wykonanie krótkiej historii o fikcyjnym bohaterze w formie komiksu złożonego z 4–6 plansz, która ma przestrzegać przed niebezpieczeństwami, na jakie narażeni są internauci.
Sukces naszych uczennic!
Weronika Wójcik – I miejsce w kategorii: praca plastyczna, klasy IV – VI