Sukcesy uczniów

14 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu odbył się miejski etap Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z poezją i prozą dziecięcą" pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia i Dyrektora Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Nasza szkoła była reprezentowana przez czworo recytatorów, wyłonionych w eliminacjach szkolnych: Michalinę Kunę 4a, Natalię Gogacz 5d, Oliwiera Węgrzyna 6b i Maję Kowalską 7c.
Na scenie PSP nr 3 swoje zdolności zaprezentowało w sumie 30 młodych artystów
z radomskich szkół podstawowych. Poziom konkursu był bardzo wysoki.
Jury pod przewodnictwem aktora p. Wojciecha Ługowskiego po długich i burzliwych obradach wyłoniło grono recytatorów do etapu regionalnego, który odbędzie się 19 maja 2018r. na deskach radomskiego teatru. Jest nam niezwykle miło poinformować, że nasza szkoła będzie w czasie tego wydarzenia reprezentowana aż przez troje recytatorów: Michalinę Kunę, która w kategorii klas czwartych zdobyła I miejsce, Natalię Gogacz – w kategorii klas piątych zajęła II miejsce i Oliwiera Węgrzyna, który w kategorii klas szóstych zdobył trzecie miejsce.
Wszystkim uczestnikom konkursu i zwycięzcom serdecznie gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów recytatorskich!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62