Sukcesy uczniów

13 grudnia 2017r. w PSP nr 7 w Radomiu już po raz siódmy spotkali się miłośnicy kolęd i pastorałek w języku angielskim.

Konkursowi patronowała Szkoła Języka Angielskiego City College, a wśród uczniów klas 4-7 z dziewięciu radomskich szkół znalazły się także uczennice naszej szkoły – Weronika Rojek (zdobywczyni drugiego miejsca w poprzedniej edycji konkursu)

i Maja Kowalska. Usłyszeliśmy wiele ciekawych interpretacji piosenek świątecznych

i kolęd, a w gronie zwycięzców znalazła się reprezentantka naszej szkoły – Maja Kowalska, która wyśpiewała III miejsce znanym przebojem „Santa Tell Me”. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy świetnych aranżacji i mistrzowskiego opanowania języka angielskiego!
Opiekun uczestników konkursu – Agata Kwiecień-Żyła.

                                   Maja Kowalska                                                           Weronika Rojek

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62