Sport

o Puchar Dyrektora PSP 33 w Radomiu

W dniu 18 stycznia bieżącego roku nasza szkoła była organizatorem Noworocznego Halowego Turnieju Piłki Nożnej klas IV o Puchar Dyrektora PSP 33.
Celem zawodów  była  popularyzacja  piłki  nożnej  wśród  dzieci  i  młodzieży
w myśl maksymy „Mały sport, wielka radość".  W zawodach brało udział  sześć radomskich  szkół, które po rozegraniu spotkań grupowych rywalizowały  o miejsca I – VI. W finałowym meczu PSP nr 3 zwyciężyła PSP nr 17. W meczu o trzecie miejsce PSP nr 18 pokonała  PSP nr 33  natomiast
w spotkaniu o V lokatę PSP nr 28 pokonało PSP nr 5. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krystian Dryja z PSP nr 3 natomiast najlepszym bramkarzem wybrano ucznia naszej szkoły Wiktora Kopyckiego. Wszystkie szkoły uczestniczące w zawodach otrzymały również pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla wyróżniających zawodników.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62