Sport

W dniu 11 stycznia br. odbył się w naszej placówce II Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców (rocznik 2007) o Puchar Dyrektora Szkoły.

Do rywalizacji o najcenniejsze trofeum przystąpiło pięć radomskich szkół tj. PSP nr 5, PSP nr 13, PSP nr 17, PSP nr 23 oraz dwie drużyny z naszej szkoły.
Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej i promowanie zdrowego stylu życia

z zachowaniem zasad fair-play. W zawodach nie zabrakło efektownych parad bramkarskich, indywidualnych popisów zawodników oraz tego co kibice lubią najbardziej, czyli przepięknej urody bramek.
Ostatecznie w klasyfikacji ogólnej I miejsce przypadło PSP nr 13, która w decydującym spotkaniu pokonała pierwszy zespół naszych uczniów 3 - 0. Trzecie miejsce wywalczyła PSP nr 17 po zwycięstwie 1 - O nad PSP nr 5. W meczu o piątą lokatę PSP nr 23 wygrała 2 - 0 z drugim zespołem naszej szkoły. Najlepszym bramkarzem turnieju został Krystian Charciński z PSP nr 13, który w całym turnieju nie przepuścił żadnej bramki. Najlepszym strzelcem z 6 trafieniami został Alan Barszcz z tej samej szkoły, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Wiktora Kopyckiego ucznia naszej szkoły. Opiekunami drużyn PSP nr 33 byli nauczyciele wychowania fizycznego Jarosław Czupryn oraz Wojciech Peryt. Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia piłkarski i organizator zawodów Jarosław Fereniec.

Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych spotkań oraz klasyfikację końcową. 

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62