Sport

W dniu 11 grudnia br. odbył się w naszej szkole Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas IV o puchar Dyrektora Szkoły.

Do rywalizacji przystąpiło pięć radomskich szkół PSP nr 5, PSP nr 13, PSP nr 17, PSP nr 32 oraz gospodarz zawodów PSP nr 33.Celem imprezy była popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i promowanie zdrowego stylu życia z zachowaniem zasad fair - play. W zawodach nie zabrakło efektownych parad bramkarskich, indywidualnych popisów zawodników oraz tego co kibice lubią najbardziej przepięknej urody bramek. Do ostatnich sekund ważyły się losy rywalizacji. Ostatecznie w klasyfikacji ogólnej I miejsce przypadło naszym chłopcom, którzy wyprzedzili swoich rówieśników z PSP nr 17 zaledwie jedną bramką. Na III miejscu uplasowali się uczniowie z PSP nr 13. Wszystkie szkoły biorące udział w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju. A nasza drużyna z rąk dyrektora szkoły odebrała najcenniejsze trofeum czyli okazały puchar. Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwał sędzia piłkarski Jarosław Fereniec. Opiekunem grupy był nauczyciel wychowania fizycznego Wojciech Peryt. Naszą szkołę w turnieju reprezentowali następujący uczniowie: Szymon Dański, Kacper Grabosz, Ilian Gregorek, Wiktor Kopycki, Olaf Korycki, Alessandro Miranda, Igor Popkowicz, Sebastian Śwircz, Bartłomiej Złoch. Poniżej zamieszczamy wyniki poszczególnych spotkań oraz klasyfikację końcową.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62