Rodzice

Uprzejmie informujemy, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może zadzwonić pod bezpłatny numer 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Czytaj więcej...

W dniu 9 września 2019 r. został uruchomiony nabór wniosków do projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2019/2020.

Czytaj więcej...

Akademia 33 Radom działająca przy PSP 33 w Radomiu prowadzi nabór dzieci do sekcji piłki nożnej w rocznikach 2011 i 2012. Zapewniamy zajęcia pod okiem profesjonalnej kadry szkoleniowej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego: p. Jarosławem Fereńcem, p. Jarosławem Czzuprynem, p. Wojciechem Perytem.

Odliczenia za obiady można zgłaszać pod numerem telefonu

506-216-149 w godz. 7.30 – 13.00

lub bezpośrednio w kuchni.

Odliczenie realizowane będzie od następnego dnia po zgłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, że PSP 33 będzie objęta opieką Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Od dnia 17 września 2018 r. rodzice uczniów naszej szkoły mogą korzystać z pomocy w.w. poradni.

Czytaj więcej...

Kierujemy do  Państwa prośbę o pomoc w głosowaniu o pozyskanie środków z Budżetu Obywatelskiego w sprawie zakupu defibrylatorów AED dla placówek oświatowych i instytucji w Radomiu. 

Czytaj więcej...

 To jest dorosłych powołanie -
 Głośne dzieciom czytanie!
"Nie mów dziecku, jak bardzo je kochasz, pokaż to, poświęcając mu czas."
(Ulrich Schaffer)
Drodzy Rodzice!

Czytaj więcej...

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego powstała publikacja skierowana do rodziców dziecka, u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie lub nieuleczalną chorobę oraz do opiekunów wychowujących dziecko z niepełnosprawnością. Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością w formie elektronicznej dostępny jest na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce (www.kuratorium.waw.pl- Rodzice i Uczniowie - informacje bieżące. Informator ten można pobrać klikając tu.

Przygotowana reforma edukacji wychodzi naprzeciw oczekiwaniom większości Polaków, którzy chcą szkoły nowoczesnej, a jednocześnie silnie zakorzenionej w naszej tradycji.

Czytaj więcej...

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62