Nauczyciele

2017/18

Dyrektor Wicedyrektorzy Język polski
mgr Andrzej Tomczyk

mgr Anna Franus

mgr Liliana Terkner

mgr Liliana Terkner

mgr Lidia Markiewicz
mgr Edyta Malec - Ćwiek
mgr Anna Jeżak
mgr Edyta Okomska

mgr Marzena Wasilewska

Plastyka Język angielski Zajęcia techniczne / Technika
mgr Iwona Bednik-Szymańska

mgr Renata Pierzchalska
mgr Agata Kwiecień - Żyła
mgr Agnieszka Kutkowska
mgr Katarzyna Karolik - Ruta

mgr Katarzyna Pyciarz

mgr Agnieszka Gajewska

mgr Aneta Szczęsna

mgr Dorota Soból
mgr Anna Barszcz
Historia Zajęcia komputerowe / Informatyka Przyroda / Biologia

mgr Iwona Bednik-Szymańska
mgr Anna Jeżak

mgr Urszula Celi

mgr Wioletta Prawda-Kwiędacz

mgr Dorota Soból
mgr Anna Barszcz

mgr Iwona Streicher

mgr Ewa Gogół
mgr Nicola Dembska

mgr Grażyna Kolmaga

Wychowanie przedszkolne Matematyka Edukacja wczesnoszkolna

mgr Lidia Ferensztajn
mgr Halina Janeczek

 

mgr Aneta Zakrzewska
mgr Ilona Ślusarczuk
mgr Edyta Sobieraj

mgr Renata Osowska

mgr Małgorzata Potent

mgr Alicja Lichota

mgr Renata Tamborek

mgr Alicja Rutkowska

mgr Edyta Gutowska
mgr Anna Sobstyl
mgr Jadwiga Kiljanek
mgr Jolanta Hajduk
mgr Iwona Szlanta
mgr Ewa Guga
mgr Joanna Dziwirek
mgr Dorota Fereniec
mgr Iwona Plewińska
mgr Beata Wysocka

mgr Magdalena Malicka

Chemia Geografia Fizyka
mgr Magdalena Dąbrowska mgr Anna Filipkiewicz mgr Ilona Ślusarczuk
Doradztwo zawodowe Wychowanie do życia w rodzinie  Rewalidacja
mgr Justyna Głogowska mgr Edyta Malec - Ćwiek

mgr Dominika Wójcik

mgr Magdalena Malicka

Ewa Żaczek

Muzyka Biblioteka Wychowanie fizyczne
mgr Barbara Wrzask
Ewa Żaczek
mgr Anna Franaszczyk
mgr Elżbieta Rzeczkowska

mgr Barbara Zapała-Gogacz

mgr Anna Lipowska - Kałasz
mgr Krzysztof Kubik

mgr Jarosław Fereniec

mgr Mariusz Grela

mgr Wojciech Peryt

Wychowawcy świetlicy Religia Język niemiecki

mgr Lucyna Stępień
mgr Iwona Streicher
mgr Grażyna Kolmaga
mgr Tadeusz Kilijanek

mgr Katarzyna Pożyczka

mgr Wojciech Peryt

mgr Alicja Król - Kwiecień

mgr Alicja Pukas
mgr Elżbieta Skierska - Markowicz
mgr Ewa Majcher
mgr Emilia Zajączkowska
mgr Wioletta Prawda-Kwiędacz
Pedagog Psycholog Logopeda
mgr Anna Barańska mgr Małgorzata Moczydłowska mgr Katarzyna Olszewska

Imię, nazwisko

Miejsce pracy

Godziny pracy

Psycholog:

mgr Małgorzata Moczydłowska

Gabinet przyjęć 103

 (duża szkoła)

poniedziałek

 11.00 - 15.00

 15.00 - 15.45

(konsultacje dla rodziców)

wtorek

  8.00 - 12.45

środa

  8.00 - 12.00

czwartek

12.00 - 13.40

14.25 - 16.00

piątek

  8.00 - 12.00

Pedagog:

mgr Anna Barańska

Gabinet przyjęć 103

 (duża szkoła)

poniedziałek

  8.45 - 11.45

12.30 - 14.30

wtorek

12.00 - 13.30

14.30 - 16.00

środa

  9.00 - 13.30

czwartek

  9.00 - 13.30

piątek

  9.00 - 12.30

Logopeda

mgr Katarzyna Olszewska 

Gabinet przyjęć 108

 (duża szkoła) 

poniedziałek

 10.00 - 14.00

wtorek

   9.45 - 13.45

środa

   9.45 - 13.45

czwartek

   8.45 - 11.45

 12.30 - 13.30

piątek

   8.45 -  9.45      

 10.30 - 13.30

 

oddziały przedszkolne

klasa

wychowawca

0 a

Halina Janeczek

0 b

Lidia Ferensztajn

klasy 1-3

klasa

wychowawca

 1a   Edyta Gutowska
 1b   Jolanta Hajduk
 1c   Beata Wysocka
 1d   Alicja Lichota

2a

Anna Sobstyl

2b

Jadwiga Kiljanek

2c

Iwona Szlanta

3a

Ewa Guga

3b

Joanna Dziwirek

3c

Dorota Fereniec

3d

Iwona Plewińska

3e

Renata Tamborek

3f

Małgorzata Potent

3g

Alicja Rutkowska

klasy 4-7

klasa

wychowawca

4a

Katarzyna Karolik - Ruta

4b   Anna Barszcz
4c   Renata Osowska
4d   Iwona Bednik - Szymańska
4f   Agnieszka Gajewska

5a

Agnieszka Kutkowska

5b

Anna Jeżak

5c

Renata Pierzchalska

5d

Marzena Wasilewska

6a

Edyta Sobieraj

6b

Nicola Dembska

6c

Aneta Zakrzewska

7a

Edyta Okomska

7b

Lidia Markiewicz

7c

Edyta Malec-Ćwiek

7d

Ilona Ślusarczuk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62