2017/18

12 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole VI Międzyszkolny Turniej „Matematyczne Potyczki”.

Wzięło w nim udział sześć radomskich szkół: PSP nr 3, PSP nr 5, PSP nr 18,

PSP nr 21, PSP nr 28 i PSP nr 33.
Dzieci wspaniale bawiły się podczas rozwiązywania sudoku, labiryntu, zadania

w języku angielskim, analizowania bajki matematycznej i układania tangramu.
Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze bogatej w efekty dydaktyczne.
Uczestnicy turnieju stwierdzili, że matematyka wcale nie jest trudna, wystarczy zaprosić ją do zabawy.
I miejsce zajęła PSP nr 33
II miejsce zajęła PSP nr 5
III miejsce – PSP nr 28

Wyróżnienia otrzymały: PSP nr 3, PSP nr 18, PSP nr 21.
Wszystkie dzieci wykazały się bardzo wysokim poziomem wiadomości i umiejętności.
Atrakcyjne nagrody uczestnicy turnieju otrzymali dzięki zawsze niezawodnemu głównemu sponsorowi – firmie Kratki pana Marka Bala. Wsparli nas także: PKO Bank Polski, Auchan i cukiernia MAK.
Wszystkim sponsorom serdecznie dziękują organizatorki turnieju: J. Dziwirek, A. Franaszczyk, E. Gutowska, A. Kutkowska, I. Ślusarczuk

Patronat medialny nad imprezą sprawowali: Radio Plus" i Gość Niedzielny".

Radio Plus - relacja - kliknij tu

Gość Niedzielny nr 25/2018

oraz relacja w Internecie kliknij tu