2017/18

W dniu 25 kwietnia 2018 roku odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu „Mathematics of English” zorganizowanego przez Szkołę Dwujęzyczną im. Marii Montessori w Radomiu. Celem konkursu było propagowanie nauczania dwujęzycznego oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności z matematyki oraz języka angielskiego.
W finale konkursu wzięli udział najlepsi uczniowie wyłonieni podczas szkolnych eliminacji w radomskich szkołach podstawowych nr 6,9, 13, 14, 15, 28, 33 i 34. Uczniowie rozwiązywali zadania matematyczne zapisane w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Adam Glita z klasy 7a oraz Patrycja Baran i Mikołaj Ptaszyński z klasy 7d. Spisali się naprawdę świetnie!
Miło nam poinformować, że Patrycja Baran zajęła II miejsce, a jej kolega z klasy Mikołaj Ptaszyński III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!
Opiekun konkursu: Agnieszka Kutkowska