Aktualności

W środę 9 maja 2018r. o godz. 11:00  został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny „Dary Ducha Świętego w moim życiu” dla dzieci z klas I-III szkół podstawowych. W pierwszym etapie konkursu uczestniczyło około 5 tysięcy uczniów z całej diecezji, z prawie 150 szkół podstawowych, którzy najpierw przeszli eliminacje szkolne.
Z ponad 300 prac, które  trafiły do diecezjalnego finału,  wybrano 30 najładniejsze czyli po 10 prac z każdej grupy wiekowej. Młodzi artyści spotkali się na rozdaniu nagród i otwarciu wystawy w budynku Kurii Radomskiej.
Miło nam powiadomić, że uczennice katechetki p. Elżbiety Skierskiej-Markowicz
Julia Banach z kl. 1b i Wiktoria Korycka z kl. 3e otrzymały wyróżnienie.
Nagrody i dyplomy laureatom wręczali ks. prof. KUL dr hab. Stanisław Łabendowicz, dyrektor Wydziału Katechetycznego oraz organizatorzy: Ewa Majcher (RODoN) i ks. Sławomir Molendowski.
Ks. Dyrektor powiedział:
Wszyscy jesteście zwycięzcami. Wszyscy zostaliście wyróżnieni. Poznaliście Ducha Świętego, Jego dary, Jego możliwości działania w naszym życiu, jak On nas napomina albo zachęca i w naszym życiu jest stale obecny od chwili chrztu świętego. Potrzeba, aby te wszystkie dary Ducha Świętego też pokazywać na obrazach, co On powoduje i ile to dobra dzieje się przez to, że dary Ducha Świętego w nas owocują.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62