2017/18

W dniu 16 maja odbył się finał I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego „THE LITTLE POET” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Radomiu. Finał odbył się w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu.
Naszą szkołę reprezentowała największa grupa uczniów, którzy poradzili sobie najlepiej podczas II etapu.
Byli to: Nina Zwolińska (3a), Aleksander Koźmiński (3f), Michalina Kuna (4a) oraz Oliwier Węgrzyn (6b).
W kategorii klas 3- 4:

II miejsce zajęła Nina Zwolińska
III miejsce zajęła Michalina Kuna

W kategorii klas 5-7:

III miejsce zajął Oliwier Węgrzyn
Jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Opiekunowie:
Agata Kwiecień – Żyła