2017/18

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUSEK 2018 (sprawdzian zintegrowany) i OLIMPUSEK z języka angielskiego.

Do sprawdzianu zintegrowanego przystąpiło 22 osoby, a do OLIMPUSKA z języka angielskiego 21 osób. Dzieci miały do wykonania 21 zadań konkursowych o różnej skali trudności. Treści sprawdzianu zintegrowanego uwzględniały elementy edukacji polonistycznej, społeczno – przyrodniczej i matematycznej.

Laureatką olimpiady – sprawdzian zintegrowany została Laura Wójcik, uczennica klasy III d, która w nagrodę otrzymała dyplom laureata. Test z języka angielskiego najlepiej w naszej szkole napisał Aleksander Koźmiński, uczeń klasy III f. Każdy z uczestników olimpiady OLIMPUSEK otrzymał dyplom uznania. Laureatce oraz wszystkim uczestnikom olimpiady serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Współorganizatorkami olimpiady były panie: Ewa Guga, Iwona Plewińska i Katarzyna Pyciarz.