2017/18

W dniu 10 maja 2018 r. w naszej szkole w obecności pań wicedyrektorek: Liliany Terkner, Anny Franus, pań uczących w klasach pierwszych: Edyty Gutowskiej, Jolanty Hajduk, Beaty Wysockiej, Alicji Lichoty, Emilii Zajączkowskiej, Ewy Żaczek oraz pań bibliotekarek odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas pierwszych

w poczet czytelników biblioteki szkolnej.

Złożenie przyrzeczenia poprzedził występ artystyczny wybranych uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki zachęcające do czytania i szanowania książek. Następnie kandydaci na czytelników szkolnej biblioteki odpowiadali na pytania. Swoimi odpowiedziami udowodnili, że zasługują na miano Rycerzy Książek.
Przedstawiciele klas pierwszych odebrali klasowe dyplomy i słodkie upominki.
Gratulujemy uczniom klas pierwszych. Cieszymy się, że nasza biblioteka ma nowych czytelników. Zapraszamy do wypożyczania książek.
Dziękujemy uczniom zaangażowanym w występ artystyczny oraz pani Ewie Gudze, pani Ewie Żaczek, pani Iwonie Bednik-Szymańskiej i pani Jolancie Hajduk.

Bibliotekarki:
Anna Franaszczyk