2017/18

W dniu 20 kwietnia zwycięzcy szkolnego konkursu ‘Poetry by Heart’ wzięli udział w II etapie I Regionalnego Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego.

Konkurs miał miejsce w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu. Nasi uczniowie osiągnęli ogromny sukces, ponieważ 4 z nich dostała się do finału, który odbędzie się 16 maja o godz.10 w MSCDN w Radomiu. Najlepszą okazała się uczennica klasy 3a, Nina Zwolińska, która otrzymała najwyższą ilość punktów z obu kategorii wiekowych tj. klas 3-4 i 5-7. Pozostali uczniowie, którzy się zakwalifikowali to: Michalina Kuna kl. 4a, Aleksander Koźmiński kl. 3e oraz Oliwier Węgrzyn kl. 6b.

Opiekunowie:
Agata Kwiecień-Żyła