2017/18

W konkursie wzięło udział 41 naszych uczniów z klas III – VII. Zaszczytne wyróżnienia zdobyli - Adam Glita uczeń klasy VIIa i Mikołaj Ptaszyński uczeń klasy VIId.
Konkurs polegał na rozwiązaniu przez uczniów testu, składającego się z 21 pytań jednokrotnego wyboru, o różnym stopniu zaawansowania.
Pytania w teście dotyczyły wiedzy informatycznej: budowy komputerów, systemów operacyjnych, aplikacji, sieci komputerowych, programów komputerowych, internetu.
GRATULUJEMY SUKCESU I DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!