2017/18

„Pisanka lub ozdoba wielkanocna”.

Do dnia 9 marca uczniowie klas IV-VII mogli oddawać prace konkursowe – pisanki lub ozdoby wielkanocne, które przekazane zostały na kiermasz charytatywny 22-23.03.2018r.

Jury w składzie: p. Małgorzata Stawińska –Maj, p. Anna Barszcz, p. Iwona Bednik-Szymańska, p. Dorota Soból postanowiło nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczniów:

I miejsce – Oliwia Sałacińska z kl. 6a

II miejsce – Oliwier Węgrzyn z kl. 6b

III miejsce – Kamila Koziarska z kl. 7a

Wyróżnienia:

Wiktor Maj z kl.5d, Wiktor Hombek z kl.7c, Agata Bródka z kl. 6b oraz Paulinka Maj z kl.3a.

Dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowało Stowarzyszenie „ Filcaki wspierają dzieciaki”.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, jednocześnie pomogli Kubie.