2017/18

Dnia 7 i 8 marca uczniowie klas I - III naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej pod hasłem Dieta kanapkowa - smaczna i zdrowa

z rekomendacją dr Beaty Trzpil-Zwierzyk, dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej.

Celem tej akcji, było pokazanie technik szybkiego sporządzania zdrowych  kanapek, a tym samym zachęcenie naszych uczniów do zdrowego odżywiania się.
Najpierw było spotkanie z redaktorem Bułeczką, który opowiadał o tym, jak ważne jest śniadanie, jak, ile razy, a przede wszystkim co jeść. Uczniowie obejrzeli też prezentację multimedialną  na temat: Zdrowego odżywiania się, aktywnie i żywiołowo  uczestniczyli  w Quizie redaktora Bułeczki.
Potem zdobytą teorię można było wykorzystać w praktyce i przygotować sobie smaczną kanapkę - z masła, zielonej sałaty, ogórka, pomidora  i innych wartościowych produktów.
Spotkanie było bardzo ważnym przedsięwzięciem, bowiem po raz kolejny dzieci mogły sobie uświadomić, jak istotne jest zdrowe odżywianie. Dziękujemy wszystkim osobom, które zapewniły nam udział w tej kampanii.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62