Aktualności

„Bóg jest dla wszystkich” – to hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który w sobotę 6 stycznia 2018 r. po raz siódmy przeszedł ulicami naszego miasta Radomia. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania.
Za Mędrcami szli:  ks. bp Henryk Tomasik, przedstawiciele władz oraz licznie zgromadzeni radomianie. 
Byliśmy obecni również i my – uczniowie PSP nr 33
W drodze do stajenki obejrzeliśmy inscenizacje przygotowane przez młodzież z radomskich szkół. Na całej trasie wybrzmiewały kolędy śpiewane przez uczestników.
W ten świąteczny, słoneczny dzień po raz szósty wędrowaliśmy pod opieką p. Elżbiety Skierskiej-Markowicz, p. Ewy Majcher oraz p. Elżbiety Rzeczkowskiej, która utrwaliła wydarzenie na zdjęciach.
Wspólne przeżywanie tej uroczystości było wydarzeniem religijnym, rodzinnym i wspólnoty szkoły. Zarówno uczniowie jak i rodzice wyrazili gotowość do ponownego udziału w takim orszaku za rok.
Na zakończenie Pan Dyrektor Andrzej Tomczyk podziękował naszym wolontariuszom, ich Rodzicom i Opiekunkom za udział w Orszaku i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62