2017/18

Wychowawcy świetlicy na różne sposoby dbają o to, by dzieci spędzające tam czas czuły się dobrze. Zmieniają okolicznościowe wystawki, troszczą się o wszechstronny rozwój podopiecznych.
Z okazji dnia 11 Listopada przygotowali tablicę upamiętniającą Dzień Odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków.
W dniu 25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Misia. Aby przybliżyć uczniom tradycję tego święta wychowawcy świetlicy przygotowali bajkową wystawę poświęconą pluszowym misiom.
Jedną z tradycji grudniowych są Mikołajki. Według legendy 6 grudnia Św. Mikołaj obdarowuje wszystkie dzieci na świecie prezentami. Z tej okazji wychowawcy świetlicy przygotowali tablicę informacyjną związaną z dniem św. Mikołaja.
W dniu 4.12.2017 roku w świetlicy szkolnej odbyło się przedstawienie pt.: ,,W książkowej krainie’’. Scenariusz przedstawienia opracowały: pani Katarzyna Pożyczka i pani Lucyna Stępień. Oprawę muzyczną przygotowała pani Ewa Żaczek. W rolę aktorów wcielili się uczniowie klas: 1d, 3e, 4a i 4d. W realizację przedsięwzięcia zaangażowały się również panie: Grażyna Kolmaga i Iwona Streicher.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62