2017/18

Tradycyjnie nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiej Akcji "Śniadanie daje moc".

Większość klas 1-3 przygotowało 8 listopada propozycje na pierwsze i drugie śniadanie. Alkcja ta ma na celu wskazanie dzieciom prawidłowego odżywiania się tak, żeby starczyło im energii na cały dzień w szkole. Klasy starsze również wzięły udział w tej akcji, przygotowując na godzinach wychowawczych swoje śniadania. Przed przystąpieniem do „Śniadanie daje moc” odbyły się zajęcia, na których wychowawcy przekazywali i przypominali o ważności dla naszego organizmu dostarczania produktów o dużej zawartości białka, soli mineralnych i witamin. Dzieci były bardzo zaangażowane i wykazały się dużą kreatywnością w przyrządzaniu i komponowaniu śniadań.. Była duża róznorodność produktów. Akcją koordynowała pani Nicola Dembska.