2017/18

W naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Dziecięcego Orderu Uśmiechu.

Dzieci miały wykonać ilustrację do wybranego utworu literackiego autorstwa Kawalerów Orderu Uśmiechu. Celem konkursu było przybliżenie uczniom utworów Kawalerów Orderu Uśmiechu, popularyzacja bogatej ich twórczości oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez twórczą interpretację tematu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 08 listopada 2017 roku.

A oto nazwiska laureatów:
I miejsce: Maja Korgul – I d
Emilia Karaś – III b
II miejsce: Maja Potrząsaj – III a
Anastazja Palińska – III g
III miejsce: Laura Wójcik – III d
Dominika Korgul – III a
Wyróżnienie: Julia Miłosz – III b
Zwycięzcy otrzymali drobne upominki i dyplomy.
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w innych konkursach.
Organizator konkursu: Iwona Plewińska